Detoxikační náplasti a zkušenosti

Napište nám Vaše zkušenostiNení nad osobní zkušenosti. A to platí i u našich nápastí. Pokud máte vlastní zkušenost s detoxikačními náplastmi, napiště nám. Vaše rady a hodnocení pomohou ostatním při výběru té správné náplasti. Protože jsou účinky hodně široké, možná dáte inspiraci i dalším lidem, kteří ani netuší, co by mohlo jejich problémy vyřešit. Dole na stránce je formulář, který můžete vyplnit a odeslat. Jsem vděční za každý námět a radu. Děkujeme předem.

 

 

 

Migrény hlavy - S.M. Brno

Trpím na migrény hlavy. Sousedka mi doporučila náplasti Patch-it cirkulacion. Lepila jsem na plosky noh po dobu dvou měsíců a každý druhý den i na zátylek. Obrovská úleva již po týdnu. Dodnes dodržuji pitný režim a určitě kúru ještě zopakuji. Děkuji.
 

 

Zánět patní kosti - J.K. Kolín

Se zánětem patní kosti, jsem se dlouho trápil. Po léčbě magnetoterapií a každodenní péči mazáním speciálními gely, jsem měl už jen slabé bolesti při chůzi. Použil jsem tedy náplasti Patch-it detox vždy na noc a přímo na paty. Po jednom měsíci, mé problémy ustaly.

 

Bolesti v koleni - J.O. Brno

Měl jsem silné bodavé  bolesti v oblasti postranního vazu kolene. Zakoupil jsem si Detoxikační náplasti Patch-it circulation a do týdne jsem cítil značnou úlevu. Lepil jsem náplasti přes den i noc. Devátý den jsem měl po problému.

 

Pomoc při hubnutí - J.G. Most

Měla jsem problém zhubnout. Můj metabolismus byl pomalý a já si nevěděla rady. Známá mi doporučila náplasti Patch-it detox. Už po týdnu jsem cítila celkovou úlevu. Dodržovala jsem pitný režim a začala jsem chodit na delší procházky. Po 1 kůře jsem si dala  7 dní pauzu a koupila si další krabici. Cítila jsem se uvolněně a lehce. Dodalo mi to energii a elán. Zašla jsem i za výživovou poradkyní aby mi pomohla s jídelníčkem. Náplasti Patch-it vřele doporučuji.....stali se  pomocníkem v mém novém životě.

 

Bolesti kloubů a migréna - J. K. Olomouc

Trpěla jsem bolestmi kloubů a přidala se migréna. Dostala jsem jako dárek detoxikační náplasti Patch-it detox. Po 10 denní kůře mne bolesti přestaly a dokonce jsem i zhubla 3 kg. Nyní detoxikační náplasti Patch-it používám každý druhý měsíc a vřele doporučuji. 
 

Namožené rameno - J.H. Brno

Ze sportu jsem měl delší dobu namožené rameno. Zkusil jsem různé terapie a masáže. Rameno však bolelo dál. Dostal jsem doporučení a zkusil detoxikační náplast Patch-it circulation a Patch-it sleep. Překvapilo mne, že úleva byla okamžitá. Lepil jsem na noc detoxikační náplast Patch-it sleep na zklidnění a  přes den detoxikační náplast Patch-it circulation. Po 9 dnech jsem měl po problému. Vřele doporučuji. Detoxikační náplasti Patch-it jsou velmi účinné a praktické.

 

Žaludeční potíže - Dana K. Rosice

Měla jsem delší dobu žaludeční potíže. Zkoušela jsem byliny a hledala příčinu i na duši. Na doporučení jsem si koupila detoxikační náplasti Patch-it detox. Lepila jsem si detoxikační náplasti každý večer. Zvýšila jsem příjem tekutin a již 4 den jsem pocítila obrovskou úlevu. Uvědomila jsem si, že i má životní situace po rozvodu nebyla mnou přijata a tak jsem i na tomto začala přes terapie pracovat. Více si uvědomuji propojenost těla a duše. Pokud pomohu tělu, pomohu i duši a naopak. Detoxikační náplasti Patch-it se staly startérem pro moji celkovou pohodu a vřele doporučuji.

 

Bolesti hlavy a otoky chodidel - Klára.J. 28let Jihlava

K narozeninám jsem dostala detoxikační náplasti Patch-it SLEEP. Jsem zdravotní sestra a často jsem byla unavená, trpěla bolestmi hlavy a měla oteklé nohy. Detoxikační náplasti jsem lepila před spaním na chodidla, dle doporučení. Po týdnu mne přestali bolesti hlavy a celkově jsem se cítila jakoby lehčí. Nohy jsem cítila jak vyměněné, otoky zmizely a bolest zmizela. Přikoupila jsem si ještě jedny náplasti, tentokrát Patch-it detox. Lepím si je každý druhý den. Celkově se mi zlepšil zdravotní i psychický stav a vřele doporučuji.
 


Bolesti a otoky nohou A.J. Praha

 
Vyzkoušela jsem detoxikační náplasti Patc-it detox a byla jsem velmi spokojená. Pracuji jako barmanka a večer mne nohy bolí a mám je oteklé, na doporučení kamarádky jsem si objednala Patch-it detox. Již po první noci jsem cítila úlevu. Nyní jsem si objednala Patch-it circulation....prý jsou přímo určené na oteklé a namožené nohy a budu lepit vždy, když budu mít po službě.

 

Bolesti v kyčlích a bedrech - J.B. 86 let

Mám silné bolesti v kyčlích a v bederní oblasti....operace a ani jiné zákroky v mém věku a s mým onemocněním nejsou možné. Po doporučení jsem vyzkoušel detoxikační náplasti Patch-it circulation a již po prvním nalepení na bedra a kyčle se mi znatelně ulevilo. Využívám je i přes den a je to citelně lepší.

 

Pomoc na tenisový loket - A.D. Brno

Použila jsem detoxikační náplasti Patch-it sleep na tenisový loket, doplnila jsem masážemi a baňkováním a po 10 dnech přímého nalepení na loket mne přestal bolet.
 
 

Hubnutí po porodu - Hana P.

Zkusila jsem detoxikační náplasti Patchit detox na moji nadváhu. Po porodu jsem přibrala a ač se snažím o zdravou životosprávu a pravidelný pohyb, stále kila nešli dolů. Udělala jsem si 10 denní kůru a již po ní jsem se cítila skvěle. Jako zázrakem se mé tělo vnitřně dalo jakoby do pohybu, metabolický systém se aktivoval a za těch 10 dnů šli 3 kg dolů. Dala jsem si týden pauzu a koupila ještě jednu krabičku detoxikačních náplastí Patch-it tentokrát circulation a udělala si další kůru. Je to 2 měsíc co jsem ukončila druhou kúru a mám 12 kg dole a již si to jen udržuji. 

 

Akutní zhmožděniny - M.H. Znojmo

Měl jsem naražené žebra a mírně oteklé, použil jsem detoxikační náplasti Patch-it circulation. Po druhém nalepení otok zmizel, lepil jsem ještě dva dny. Vřele doporučuji i na takto akutní případy.

 

Problémy s krční páteří - J.K. Olomouc

Měla jsem problémy s krční páteří. Velmi mne bolela hlava. Cvičení a protahování nepomáhalo, bylo to horší. Odpoledne jsem si nalepila detoxikační náplast Patch-it sleep a šla jsem si lehnout. Již večer jsem cítila úlevu a po jemných protahovacích technikách se mi dost ulevilo. Náplasti Patch-it sleep jsem lepila ještě 2dny.

 

Celkové očištění organismu - O.C. Nové Město na Moravě

Po 10 letech jsem vysadila antikoncepci. Chtěla jsem podpořit detoxikaci a tak jsem zakoupila náplasti Patch-it -detox. Vybrala jsem celé balení a opakovala dalším balením po týdnu. Dost jsem se čistila, což bylo nejvíce vidět na kůži. Jsem velmi spokojená a cítím se skvěle.

 

Pomoc při natažení svalů - M.D. Ostrava

Natáhl jsem si při sportu stehení sval. Manželka mi na noc nalepila přímo na to místo náplast Patch-it cirkulation. Už ráno jsem pnutí cítil minimální, nalepil jsem si přes den druhou náplast  a na noc třetí a měl jsem po potížích.

 

Bolestivé nohy - V.P. Brno

Jsem kadeřnice a večer mne velmi bolí nohy a mám je oteklé. V časopise Sofie jsem našla tip na náplasti Patch-it a tak jsem je zakoupila. Lepím si po velké námaze večer na plosky nohou a ráno se cítím skvěle.

 

Úleva nohou - Z.K. Brno

Měl jsem možnost vyzkoušet detoxikační náplasti Patch-it detox, které jsem dostal od své masérky. Večer jsem nalepil na obě chodidla a nechal přes noc. Ráno jsem cítil v nohách úlevu a měl pocit odlehčení, který setrvával do večera. Bylo to velmi příjemné.

 

Bolesti hlavy - A.D. Brno

Syn měl bolesti hlavy, jeho stav se horšil a přibyla teplota, dávala jsem čaje a obklady. Napadlo mě využít své detoxikační náplasti PATCH-IT cirkulační. Nalepila jsem mu náplasti na plosky nohou a nechala přes den i noc. Jeho stav se mírně zhoršil, ale již během večera byl bez teplot a druhý den bez bolesti hlavy. Opakovala jsem nalepení náplastí ještě 2x.

 

Bolesti v bederní oblasti - Věra B. Brno

 „Trpěla jsem bolestmi v bederní oblasti. Chodila jsem na masáže a začala doma cvičit. Masérka mi doporučila hned po první masáži náplasti Patch-it circulation, které jsem si denně lepila na bedra a plosky nohou.Teplo jsem cítila okamžitě a úleva přišla již druhý den. „

 

Detoxikační náplasti při léčbě kašle - Sára.H. Brno

„Náplasti Patch-it detox jsem vyzkoušela na synovi, když měl začínající kašel. Náplast jsem nalepila na hruď před spaním a opakovala tak 3x. Již po první aplikaci bylo výrazné zlepšení a druhý den byl bez potíží.“

 

Pomoc při špatném spánku - Andrea.J. Brno

„ Manžel má velmi náročnou práci a je dost psychicky vyčerpaný a špatně spí. Koupila jsem mu na doporučení kamarádky náplasti Patch-it slep. Lepil si je denně na plosky nohou před spaním. Uznal, že se mu lépe usíná a ráno se cítí velmi odpočatý a vnitřně klidnější.“

 

Náplasti PatchIt circulation při bolestech kolene - Jan D. Praha

„Při sportu jsem si narazil kloubní pouzdro u palce ruky, velmi to bolelo. Přítelkyně používá náplasti Patch-it circulation a napadlo ji využít náplast i pro můj problém. Náplast jsem měl po celý den, i v noci a denně ji měnil. Z počátku jsem byl skeptický, úleva však přišla druhý den a 6 den jsem měl po problému.“

 

Pomoc při rýmě - Michal K.

„Měl jsem rýmu a ucpané dutiny několik dnů. Večer jsem si nalepil detoxikační náplast Patch-it detox přímo na čelo a na plosky nohou. Během noci se mi uvolnily dutiny a ráno jsem mohl dobře dýchat. Pokračoval jsem ještě 3 dny a měl jsem po potížích.“

 

Pohmoždění kolene - Kamila K.

„Na náledí mi uklouzla noha a spadla jsem přímo na koleno, na kterým vznikl otok a pohmoždění. Kamarádka mi poradila bandáž a ledovat, ale to zcela nepomohlo.
Náplasti Patch-it circulation jsem našla na webových stránkách a tak jsem je vyzkoušela. Nalepila jsem náplast přímo na koleno a i plosky nohou a již druhý den se otok vstřebal a během týden jsem měla koleno v pořádku.“ 
 

 

Napište nám vaši zkušenost