Složení detoxikační náplasti Patch-It

Základní složkou všech tří typů náplasti Patch-It je kvalitní surový dřevný ocet ze dřeva mandarinkovníku (mandarinkovníkový dřevný ocet) v tekuté formě je léčivým tonikem. Náplasti firmy Nutriworks s dvakrát destilovaným dřevným octem obsahují speciální práškový čištěný ocet ze zralého dřeva mandarinkovníku, který neobsahuje žádné škodlivé látky. Detoxikační náplasti Patch-It obsahují ve směsi 50 % mandarinkovníkového octa. Dále obsahují Turmalín-Brazilský typ drahokamu v NANO krystalické formě, který podporuje infračervený účinek náplasti Patch-It. Pouze náplasti Patch-it obsahují 1-2% brazilského turmalínu (větší množství turmalínového prášku by snižovalo pozitivní účinek náplastí - více není lépe!) a zelený čaj, který se chová jako jemný antioxidant a ochraňuje pokožku, když je náplast vlhká. Vnější část náplasti je vyrobena z prodyšného materiálu s vysokou absorpční schopností (používá se např. v kvalitních plenkách), aby se zabránilo úniku tekutin nebo nepříjemné „lepivosti“ po použití. Prodlužuje také trvanlivost náplastí během užití.
 
Jednotlivé druhy náplastí jsou dále obohaceny o další složky podle jejich zaměření a obtíže, které mají léčit. Podrobné popisy jednotlivých typů náplastí Patch-It naleznete v našem eShopu.
 

Doba použití detoxikačních náplastí

Náplasti Patch-It jsou celkově určeny k dlouhodobé účinnosti. Obecně efekt z náplasti zaniká, když všechen prášek v sáčku (náplasti) absorbuje vlhkost. S vyšším množstvím prášku v každém sáčku (5 g) v kombinaci s použitím savého obalu sáčku náplast Patch-It obvykle funguje po dobu 8–10 hodin užití. Po pár hodinách se částečky v náplasti mohou zabarvit do tmavohněda. Toto je ryze přírodní jev a důsledek toho, že prášek by v kontaktu s vlhkostí.
 
PATCH-IT JE JEDINÁ DETOXIKAČNÍ NÁPLAST TOHOTO DRUHU, KTERÁ JE ÚČINNÁ BEZ OHLEDU NA TO, ZDA JE PO POUŽITÍ MOKRÁ NEBO SUCHÁ.