Patch-it a ostatní náplasti

K působení detoxikační náplasti Patch-It byla publikovaná studie v Dove Press Journal Open Access Journal of Clinical, která prokazuje, že detoxikační náplast Patch-It ulevuje otokům a dalším  přidruženým  symptomům  v  nohou  a na chodidlech. Jeví se, že Patch-It funguje prostřednictvím reflexologie. Odkaz na celý text studie.

 

Detoxikační náplast Patch-It Ostatní náplasti
Obecné infomace
Patch-It je CIRKULAČNÍ náplast. Detoxikace je druhotným přínosem a principiálně nastává jako výsledek zdravé cirkulace a prostřednictvím běžných tělních cest, jako je pot a moč. Tvrdí, že „detoxikace“ probíhá, když jsou toxiny vtahovány do náplasti.
Barevná změna náplasti je zapříčiněna reakcí práškového materiálu, který je hydroskopický (přitahuje vodu) s vlhkostí. Tvrdí, že hnědá barva JE toxin.
Je efektivní, ať je po použití suchá nebo mokrá. Náplasti budou po použití vlhké vždy, když jsou aplikovány na šlapky nohou, kde se nacházejí reflexní zóny. Na ostatních částech těla může náplast zůstat zcela suchá, přestože účinkuje. Tvrdí, že náplast musí být po použití mokrá a že při používání na šlapkách po delší dobu může být nakonec i suchá.
Stav „detoxikovaný“ neexistuje. Ideálním stavem je „vyrovnaný“, a proto zdravý, kdy je přirozená tvorba toxinů v rovnováze s rychlostí jejich vylučování. Tvrdí, že existuje „detoxikovaný“ stav.
Ingredience a materiál detoxikační náplasti
Dřevný ocet z mandarinkovníku, který je obsažen v detoxikační náplasti Patch-It, je vyráběný systémem, z něhož vychází (poživatelný) ocet nejvyšší kvality. Aby dosáhl špičkové kvality, dozrává 6–12 měsíců. Bambusový ocet, který je vedlejším produktem při výrobě bambusového uhlí.
Ocet z mandarinkovníku má 16 % organických kyselin. V detoxikační náplasti Patch-It je tak na jeden gram více aktivních ingrediencí. Bambusový ocet má 6 % organických kyselin.
Metoda výroby octového prášku z tekutého octa zaručuje, že v prášku detoxikačních náplastí je obsaženo mezi 42–50 % octa. Metoda výroby obvykle používá sušení rozprašováním, jehož důsledkem je octový prášek s velmi nízkým obsahem octa a vysokým obsahem škrobu. Z toho důvodu se zdá, že se obsah náplasti „rozpouští“, když navlhne, a náplast je velmi lepivá. Některé po usušení úplně ztvrdnou.
Obsah turmalínu je maximálně 1–2 %. Jde o černý brazilský typ v NANO FORMĚ (unikátní pro Patch-It). Množství turmalínu v náplastech je určeno pozorováním vlivu náplastí při postupném zvyšování množství krystalického prášku. Nadbytečný turmalín ničí pozitivní vliv octového prášku. Více není lépe! Někteří výrobci uvádějí, že jejich náplasti obsahují až 50 % turmalínu.
Detoxikační náplast Patch-It neslibuje generování negativních iontů. V náplastech Patch-It není obsažena žádná neuvedená ionizující látka. Slibuje vysokou koncentraci negativních iontů. Zatímco negativní ionty jsou přínosné a obvykle se nacházejí poblíž vodopádů a pláží, takováto produkce iontů v přírodě vyžaduje zdroj energie. Náplasti, které slibují produkci negativních iontů, neprokazují zdroj energie. Z toho důvodu musí každá taková náplast obsahovat neuvedené ionizující látky. Příkladem zdroje energie může být jaderný odpad.
Lepicí část detoxikační náplasti Patch-It je specifikována jako „hypoalergenní“. Zvolená lepící složka byla dermatologicky testována. Není specifikováno.
Papír „Patch-It“, který je v kontaktu s pokožkou, je materiál používaný při výrobě plenek. Materiál na zadní straně je prodyšný, ale nepropouští vlhkost. Výsledkem je měkká náplast, která nedusí pokožku, a přitom neprotéká. Papír náplasti je „tvrdší“ a ne tak poddajný. Zadní část je někdy vyrobena z fólie. Tento materiál odráží teplo (může dusit) a výsledkem je náplast, která je rychle vlhká. Tím likviduje účel produktu, který má podpořit zdraví.
Formát detoxikační náplasti Patch-It je praktický k použití. Výrobce dodává náplasti v praktickém balení "Tear & Wear" ("odtrhněte a noste") přičemž každý set dvou náplastí je jednotlivě zabalený.
Toto provedení je dražší, protože se náplast navíc kompletuje, ale pro uživatele je velmi jednoduchá k použití.
Obvykle ve formátu, kde si musíte sami skládat sáček s práškem s lepicí částí, která je dodávána zvlášť. Výhodou je nižší cena, pokud se ovšem odrazí v konečné ceně pro zákazníka.
Patch-It obsahuje nejméně 5 gramů čisté váhy aktivních látek. To je obvykle více, než je obsaženo v imitacích produktu, které obsahují mezi 3,8–4,5 gramyčisté váhy účinných látek. Obvykle obsahuje 4,0–4,5 gramů aktivních látek.
Použití detoxikačních náplastí
Detoxikační náplast Patch-It aplikujte před spaním v souladu s pravidly reflexologie na obě chodidla. Někteří výrobci nabádají k používaní na jednotlivých chodidlech střídavě. Zřejmě ale nepochopili podstatu reflexologie nebo náplastí!