Zkušenosti s náplastmi

28.01.2014 17:38

Chtěli byste vědět, jak vlastně detoxikační náplasti účinkují? Papír (či webová stránka) jistě snese hodně, ovšem pokud se Vám svěří přímo uživatelé a potvrdí svou zkušenost, je to ta nejlepší reklama. Přečtěte si na našich stránkách reálné zkušenosti lidí, kteří naše detoxikační náplasti vyzkoušeli. Účinky jsou více než zamyšlení hodné.

Ne nadarmo se východní medicína stále více prosazuje i v našem přetechnizovaném světě. Lékaři klasickou cestou léčí jen následky rozvráceného organismu, léky tlumí projevy nemocí, ale to asi není ta správná cesta. Je třeba jít ke kořenům. Tisícileté zkušenosti východních léčitelů a jejich setrvávající vliv i v moderní společnosti svědčí o hlubokém základu a moudru jejich praktik. Detoxikační náplasti jsou jen jednou z mnoha metod, jak pomoci lidskému organismu přirozeně a do hloubky.

V klinické studii publikované v Dove Press Journal se potvrdily účinky náplastí Patch-it. Vyzkoušení detoxikační náplasti už nic nebrání, snad jen předsudky, které jsou podporovány agresivní reklamou farmaceutických firem, přesvědčující nás, že pouze jejich léky tlumí bolest až 12 hodin a déle a že se bez nich neobejdete. Ovšem komunita lidí, kteří se vrací k tradičním postupům neustále narůstá. Jsme rádi, že i my přinášíme také svůj střípek k navrácení skutečného zdraví v našem uspěchaném světě.

Zpět