Reflexologie a PATCH-IT

25.06.2014 12:42

Reflexologie je holistická terapie a ve své podstatě pojímá tělo jako celek a snaží se dostat ke kořenu choroby a léčit tuto příčinu - nikoli symptom. Pro dosažení lepších výsledků je žádoucí pacientova účast. Ve všech holistických terapiích je kladen velký důraz na přejímání zodpovědnosti za vlastní zdravotní stav.

Nemoc je přímým výsledkem vašich vlastních myšlenek a činů. Abyste tento stav změnili, musíte se dlouze a pečlivě podívat sami na sebe. Tento postoj ovšem jen zřídkakdy umožní skutečné vyléčení. Zlepšování zdravotního stavu vyžaduje proces uzdravování - proces, který často zasahuje nejen tělo, ale i duši a vyvolává uvědomění zásadního vlivu, který mají na zdraví člověka postoje, životní styl a dieta.

Reflexologie není kouzelný všelék ani rychlá zkratka. Úlohou reflexologie je usnadnit uzdravení. Reflexolog neléčí, léčí pouze tělo. Reflexologie pracuje se subtilními proudy energie, které revitalizují tělo, takže se může dostat ke slovu jeho vlastní přirozená uzdravovací schopnost. Specifické techniky používání tlaku na chodidla vytvářejí kanály pro uzdravující energii, aby mohla cirkulovat do všech částí těla. Jestliže jedna část přestane účinně fungovat, trpí celek. Potom se začnou projevovat drobné bolesti, obtíže a všeobecná únava, které jsou často předzvěstí vážnějších potíží.

 

Co přesně tedy pro vás může udělat PATCH-IT ?

Zdaleka nejvýznamnějším přínosem detoxikačních náplastí Patch-it je jejich schopnost redukovat stres a navozovat hluboké uvolnění. V uvolněném stavu má tělo příležitost léčit samo sebe a účinněji fungovat. Dalším pozitivním účinkem náplastí Patch-it je zlepšení krevního oběhu. Krevní oběh zase očišťuje tělo od toxinů a nečistot. Patch-it posiluje nervovou soustavu, revitalizuje energii a celkově harmonizuje tělo.

Detoxikační náplasti pomáhají i v reflexologii

Zpět