Detoxikace organismu - JARO V NOVÉM...

26.03.2014 12:34

Detoxikace organismu je očista těla od všech nežádoucích látek.

Detoxikace v novémPřirozené detoxikační procesy našeho těla jsou narušovány špatnou životosprávou, nezdravými stravovacími návyky, nedostatkem spánku i toxiny z životního prostředí. Snižuje se imunita organismu, člověk je náchylnější k různými nemocem. Detoxikace organismu je proto pro naše zdraví velmi důležitá!

Jak detoxikovat náš organismus?

Můžeme půstem, očistnou kůrou, detoxikačními přístroji, dostatečným pitným režimem, změnou stravy, zdravým pohybem a detoxikačními náplastmi…

Detoxikace s náplastmi Patch-it!

Otestované náplasti Patch-It firmy NutriWorks jsou jedinečně účinné. Obsahují totiž jako jediné  speciální práškový ocet z mandarinkovníku a originální směs bylin. Účinnost náplastí navíc dokazuje zveřejněná KLINICKÁ STUDIE.

Náplasti Patch-it podporují přirozenou schopnost těla odstraňovat běžnými cestami toxiny tím, že aktivují cirkulaci krve v těle a lymfatický systém. Kombinují myšlenky reflexologie a tradiční čínské medicíny.

Nalepte náplasti Patch-it na noc na obě chodidla, než jdete spát a nechte působit celou noc. Pro intenzivnější detoxikaci Vašeho organismu by se měla 10 denní kůra ( 1 krabička-20 detoxikačních náplastí) po týdnu opakovat...

 

Zpět